Kalaşnikoflu saldırıda intikam iddiası

15 Mart 2017 tarihinde Gaziantep Vatan Mahallesindeki bir sokakta içerisinde B.D.’nin bulunduğu lüks araca ateş açılmış, vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan B.D. kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Önceki gece İncilikaya Mahallesi, 21 No’lu Sokak üzerinde lüks aracı ile seyir halinde olan Savaş C. ise kendisi takip eden şahıslarca uzun namlulu kalaşnikof silahla taranmış, kafasına isabet eden kurşunlarla aracının içinde olay yerinde hayatını kaybetmişti. Olay sonrası polis ekipleri kaçan şahısların yakalanması için çalışma başlatırken, olayla ilgili soruşturma derinleştirildi.

37 gün arayla yaşanan her iki infaz olayının birbiriyle bağlantılı olduğu tahmin edilirken, önceki gece öldürülen Savaş C.’nin (38) 15 Mart tarihinde aracının içinde kurşunlanarak öldürülen B.D. isimli şahsın intikamı doğrultusunda öldürüldüğü iddia edildi.

Olayla ilgili soruşturma ve faillerin yakalanması çalışmalar sürüyor.

Bir önceki yazımız olan GAGİAD Başkanı Tezel, 23 Nisan Bayramını Kutladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir